Vissza a Főoldalra
 
  • Játékok
    • ?m=tf
    • http://argumcity.beholder.hu
    • ?m=ov
    • http://www.vegzetur.hu
    • http://www.magiamesterei.hu
    • http://www.kalandokfoldje.hu
    • ?m=sarkany&in=sarkany.php
    • https://www.hkk.hu/hirek/hkk
    • ?m=alomfogo
    • ?m=kgk
    • ?m=puzzle&in=puzzle.php
  • Könyvesbolt
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/beholder_konyvek
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/kartyak
    • https://webbolt.hkk.hu/cimkek/magazin
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/jatekkiegeszitok
  • Olvasnivaló
    • ?m=bolt&in=cikk.php&category=all&tipus=5
    • ?m=ak
    • ?m=sr
    • ?m=bt
    • ?in=cikk.php&category=all&tipus=1
    • ?m=bolt&cikk=4467
    • ?m=bolt&cikk=4468
  • Egyéb
    • ?in=forum.php
    • ?in=galeria.php
    • ?in=letoltes.php
    • ?in=beallitasok.php
    • ?in=szlainf.php
  • Beholder Kft.
    • ?cikk=26
    • ?cikk=28
    • ?cikk=29
    • ?cikk=4477
Webbolt
 
Keresés a cikkeinkben

 
Hírlevél
Feliratkozás Hírleveleinkre!
 
 
Adatvédelmi Tájékoztató
 
 
Ország Boltja helyezéseink
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
 
Ingyen játék!
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
 
Kártyaújdonságok
Nézz be kártyaboltunkba!
Alfa pakli - Őslények március 22.
Alfa pakli – Víziszörnyek március 22.
Pont pack menü VII. február 7.
Pont pack menü VI. február 7.
Pont pack menü V. február 7.
Pont pack menü IV. február 7.
Pont pack menü III. február 7.
Pont pack menü II. február 7.
Pont pack menü I. február 7.
Pont pack menü VIII. február 6.
 
A pillanat képe
Kalandozónők
(Túlélők Földje kalandozó)
Küldd el képeslapként!
A túlélés utáni mindennapos hajsza Ghallai női társadalmát sem kímélte. Gyakran előfordulhat hát, hogy edzettebbek társaiknál, előkelőbb helyeken végeznek az olimpián, illetve ők kerekednek felül a legádázabb szörnycsatában, valamint a jellemtelenek elleni harcban is! Vajon ők hogyan viszonyulnak ehhez a nemkért állapothoz?
Nézz szét a galériában!
 
Legfrissebb hírek
Tud-e repülni a tüskéscápa? Cápa-e a tigriscápa?
HKK verseny április 12-én
L. Alanori Mini Olimpia
Ajándéksorsolás április + márciusi eredményhirdetés
Legendák Viadala - 2025. bejutók

A lista folytatása...
 
Módosult cikkek
Túlélők Földje - Közös Tudatok listája
Hatalom Kártyái Védnöki Program
Hatalom Kártyái - Versenykiírások
Pajzshasználat V. (563. tudati képesség)

A lista folytatása...
 
Fórumok
HKK verseny április 12-én (3)
Tud-e repülni a tüskéscápa? Cápa-e a tigriscápa? (53)
Előrendelhető a két legújabb HKK Alfa Pakli! (15)
TF help (6783)
HKK kérdés? (47418)
Legendák Viadala - 2025. bejutók (2)

További témák...
 
Képeslapkedvencek
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:

Küldj te is képeslapot!
 
Hirdetések
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
 
Impresszum
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 
 
Beholder InstagramBeholder Twitter
Design nélküli honlap, a lassú internetkapcsolattal rendelkezőknek: pure.beholder.hu.

 
Neves szörny tervező pályázat
 
 
Folytatjuk a hagyományt, hogy a Túlélők Földje találkozóhoz fűződve tervező versenyt hirdetünk. A pályamunkákat idén is személyesen, kinyomtatva, aláírva lehet leadni a 2005. június 11-i rendezvényen. Egy évvel ezelõtt a Közös Tudatok tervezhettek épületeket, a tavaly őszi találkozón feltalálható és más tárgyakból összerakható tárgyterveiteket adhattátok le, s örömmel láttuk, hogy mindkettő nagy sikernek örvendett. Bízva a kreativitásotokban idén neves szörnyeket, s azok kincseit tervezhetitek meg.

S hogy mely szörnyekből viselne el a TF neves verziót is? Elsősorban a 220+ fejlesztése előtti területeket szeretnénk e különleges bestiákkal benépesíteni, nyugatot, a félsziget keleti oldalát, és a Sötét Földet. Az ősi birodalmak területét azért zártuk ki ebből a felsorolásból, mert ott jelenleg is hemzsegnek a neves szörnyek (de persze, ha valaki nagyon ötletes pályázatot ad le erre a részre, nem fogunk elzárkózni a megvalósítása elõl).
Szóval ezekről a területekről válasszatok alanyt a megnevesítésre, kóbor szörnyeket, csatamező, illetve csatamező jellegû építményekben, másznivalókban jövő szörnyek képében. Fontos, hogy csak labirintusban előforduló szörnyet ne válasszatok célpontként, hiszen azok korlátozott mennyiségben fordulnak elő jelenleg is a játékban, s egyiket sem szándékozunk lecserélni közülük.
A neves szörny kb. hasonló képességekkel fog rendelkezni, mint elõdje, csak izmosabb kivitelben, s kis eséllyel a kiválasztott szörny helyett jön majd.

Ha megvan a szörny, jöhet a kincstervezés: jelenleg a legtöbb neves szörny egy gyakori és egy ritka kinccsel rendelkezik. Ettől csak igazán indokolt esetben térünk majd el. Persze biztosabb, ha ennél több tárgyat írtok (mert esetleg kiderül, hogy programozásilag megoldhatatlan, a ryukuknál készült tárggyal összeegyeztethetetlen, vagy nekünk nem tetszik közülük valamelyik, amit írtatok), mi majd kiválasztjuk közülük azt, amely tényleg megfelel.
Fantáziátoknak nem szabunk itt határt: tervezhettek olyasmit is, hogy a neves szörnyből valamilyen szörnykomponens nyerhető ki, amely önmagában nem tud semmit, de más, már létező tárgyakkal összerakva egy másik tárgy készíthető belőle. Ezen kívül kincsként, ha odaillik, meglévő tárgyakból is választhattok.

Összefoglalva, hogy mit kell beküldenetek:
- az alapszörny neve, amiből az új lényt teremtettétek
- neves szörny neve, enciklopédiája
- neves szörny tárgyainak enciklopédiája, mellette írjátok le sallangmentesen, hogy a tárgy mit csinál.
- a pályázó neve, aláírása.

Amit még feltétlen megjegyzünk mindig az elbírálás szempontjairól:
- A nyertes pályázat kiválasztása szubjektíven zajlik, a Túlélők Földje alkotói gárdájának véleménye alapján.
- Elsősorban a nem értelmetlenül túlbonyolított, eredeti, hiánypótló, nem a tápolásra épülő pályázatok közül választunk.
- Ezeken kívül fenntartjuk a jogot, hogy egy-egy ötleten, ami nem maradéktalanul tetszik, de tetszik, kisebb-nagyobb változtatásokat eszközöljünk.

A kiválasztott pályázatok a TF találkozó után valamikor a játékba kerülnek.
Mindenkinek jó tervezést kívánunk!

 Fórum a témához (eddig 13) 
 
 
  2005-05-30
 

Hírarchívum:


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2025
E-mail: beholder@beholder.hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.