Vissza a Főoldalra
 

Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kártyái – Hóditások december 10.
Zén Legendái: Hordázás szeptember 15.
A pillanat képe
Lord Daramoula
(Túlélők Földje szörnyeteg)
Küldd el képeslapként!
"Az öröklét, mint a villámcsapás, olyan hirtelen jött számára, miután Leah éjjeli teremtményei megfertőzték vérét a legádázabb betegséggel, ami valaha a világon létezett. Aztán egyik nappal cserbenhagyta a szerencséje, és egyik volt áldozatának bosszúszomjas rokonai kinyitották a hálószobáját jelentő koporsót. Aztán újra visszatért az élők közé..." - Encyclopedia Fantasia
Nézz szét a galériában!
Többszemélyes Kalandok
Hódítások lapbemutató 4. hét
Látogatás a Cartamundinál
Hódítások előrendelés: 2022.11.25-től
Yaurri testépítő verseny

A lista folytatása...
Országjáró feladat 2020
Országjáró feladat 2019
Termékismertető - Kártyaalbum lap (10 darab)
Termékismertető - Hatalom Kártyái - Résföld

A lista folytatása...
Yaurri testépítő verseny (8)
Lapötletek (64672)
Hódítások lapbemutató 1. hét (92)
Látogatás a Cartamundinál (7)
HKK kérdés? (46444)
Hódítások előrendelés: 2022.11.25-től (2)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:
Teljes magány
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Országjáró feladat 2020

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Acsai Barnabás-Debrecen-2020-01-26
Ali Imre-Győr-2020-01-19
Almási Benedek-Kecskemét-2020-05-30
Almássy Benedek-Pécs-2020-01-25, Vác-2020-02-23
András Bence(Átvette * 2)Kecskemét-2020-02-09, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08
Anka Márton-Vác-2020-09-20
Antal Martin-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-07-25
Aranyi Ákos(Átvette)Nyíregyháza-2020-02-02, Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2021-07-24, Szentes-2021-07-25, Farmos-2021-08-08
Balog Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19
Balog Norbert-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Balogh István 2.-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-07-25
Balogh Zalán-Vác-2020-06-28
Balázs Ádám-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Püspökladány-2020-07-04, Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-07-11, Vác-2021-07-31
Barti Máté-Kaposvár-2021-09-19
Bartók Tibor-Vác-2021-09-25
Batári Csongor Dániel-Vác-2020-08-29
Bege Gábor-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26
Bege Miklós-Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2021-08-28
Bencze Sólyom-Miskolc-2020-03-08
Benke Botond-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benke Róbert-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benkő Gábor-Miskolc-2020-02-01
Berczi Balázs-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-09-26, Szentes-2021-09-26
Berei Krisztián-Debrecen-2021-05-29, Nyíregyháza-2021-07-03
Berkecz Gabor-Szentes-2021-06-13
Berkes Gábor-Szentes-2021-09-26
Bogdán Balázs-Kaposvár-2021-09-19
Bohoczki Ferenc-Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24
Bonczás Zsombor-Püspökladány-2020-02-01
Borsai Zoltán-Szombathely-2020-06-14
Brandt Gergely-Pécs-2020-06-28, Vác-2020-08-29
Bublik Bence-Pécs-2020-01-25, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29
Budai-Tóth Bence-Székesfehérvár-2021-08-29
Buzás Norbert-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Bánki Márton-Vác-2020-09-20
Báthory Zoltán-Debrecen-2020-09-27
Béres Bendegúz-Kaposvár-2020-02-29
Béres Gergely-Kaposvár-2020-02-01, Pécs-2020-07-25
Bögös Dániel(Átvette)Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-06-26
Böszörményi Gergő-Püspökladány-2020-02-01
Csető Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20
Csák Botond-Szombathely-2021-08-01
Csík János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-08-01, Debrecen-2020-08-15
Czibulya Csongor-Szentes-2021-07-25
Czövek Balázs-Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Dani Benjámin-Nyíregyháza-2021-07-03
Dankó András-Nyíregyháza-2021-06-27
Dolák Viktor-Kecskemét-2020-01-12
Drnecz Tamás-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2021-06-26
Dudás Kornél-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Dégi János-Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-08-21, Győr-2020-09-05
Dégi Nimród-Székesfehérvár-2020-06-20
Dönczi Eszter(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Dönczi Krisztián(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Egyed Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Egyedi András-Püspökladány-2020-06-06
Endrődi Kálmán-Vác-2020-07-19
Enyedi András-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-07-03
Erdei Kristóf-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-09-26
Farkas Gábor-Győr-2020-01-19
Farkas István-Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Szentes-2021-06-13
Farkas István 2.-Pécs-2020-07-26
Farkas Tamás(Átvette)Vác-2020-02-23, Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Balassagyarmat-2020-11-07, Farmos-2021-06-26
Farkas Tamás 2.-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03
Fekete Cintia Virág-Püspökladány-2020-09-05
Fekete Kornél-Püspökladány-2020-01-25
Fekete Roland-Püspökladány-2020-01-25
Filep Ferenc-Debrecen-2020-01-26, Püspökladány-2020-02-01, Miskolc-2020-02-16, Nyíregyháza-2020-09-26
Földi Viktor-Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Fülöp Máté-Vác-2021-08-28
Galamb Dániel-Vác-2021-07-31
Gergely Ferenc-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Grecz László-Vác-2020-08-29
Gulyás Róbert(Átvette)Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Guti botond-Szentes-2021-06-13
Gyémánt Tamás-Szeged-2021-09-17
Gyémánt Tibor-Szeged-2021-09-17
Győrfi Lea(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Gáspár Klaudia-Püspökladány-2020-07-04
Hacsai Erika-Miskolc-2020-02-01
Haffner Alex-Győr-2020-02-23
Hajdu Roland(Átvette)Szombathely-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-06-28, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2021-08-15
Halász Jonathán-Kaposvár-2021-09-19
Hartner Gergely-Kecskemét-2020-01-12, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Székesfehérvár-2020-06-20
Haviarik József-Szeged-2020-07-05, Szentes-2021-06-13
Hegedűs Béla-Kecskemét-2021-09-19
Hegedűs Márk-Kecskemét-2020-05-30, Vác-2020-06-28, Eger-2020-10-17, Balassagyarmat-2020-11-07
Hegyi Norbert-Szeged-2021-07-22
Hibbey Levente-Szeged-2021-05-30, Vác-2021-07-31
Holló Viktor-Nyíregyháza-2020-02-02
Holman Gábor-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28
Horváth Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2021-07-31
Horváth Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Hundzsa Ferenc-Kecskemét-2020-06-21, Győr-2020-09-05, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Pécs-2021-09-03
Ifj. Haviarik József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-06-13
Imre Dániel-Vác-2020-02-23, Balassagyarmat-2020-02-29
Imre Gyula-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Iványi András-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30
Iványi Gábor-Püspökladány-2020-02-01, Kecskemét-2020-05-30
Jakab Lajos-Farmos-2021-08-08
Jancsár János-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Pécs-2021-09-04
Jancsár Zoltán-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Janecska Balázs-Szeged-2020-08-09
Jedenák Bence-Nyíregyháza-2021-06-27
Jescheta Péter-Vác-2020-10-10
Juhász Ferenc-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-06-21
Kahn Evarth-Kecskemét-2020-09-26
Kalotay Bálint(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Miskolc-2020-02-16, Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26
Kalugyer Roland(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Farmos-2021-06-26
Kapu Erik-Vác-2021-07-31
Kecskés József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-06-13
Kelemen Luca-Debrecen-2020-09-27
Kerekes Kálmán-Győr-2020-01-19
Kincses Fruzsina-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Király Zsolt-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Kiss Csaba-Püspökladány-2020-01-25, Miskolc-2020-02-01
Kiss Ferenc-Vác-2020-02-23
Kiss Ferenc 2.-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-07-19
Kiss Zsolt-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Nyíregyháza-2021-08-28, Pécs-2021-09-03
Klimkó Mátyás-Győr-2020-09-05
Klujber Balázs-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19
Kobela István-Szeged-2020-06-14
Kocsis István-Eger-2020-10-17
Kocza Tibor-Szeged-2021-05-30, Székesfehérvár-2021-08-29, Vác-2021-09-25
Kovács Barnabás-Nyíregyháza-2020-02-02, Eger-2020-10-17
Kovács István Zoltán-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-07-12, Nyíregyháza-2020-09-26
Kovács Krisztofer-Balassagyarmat-2020-02-29
Koós Balázs-Debrecen-2021-09-19
Kurunczi Dávid(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Győr-2020-09-05, Nyíregyháza-2021-07-03
Kácsor Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Kálmán Győző-Szeged-2021-06-10
Kálmán János-Szeged-2021-05-30
Kálmán Jánosné-Szeged-2021-05-30
Káré István(Átvette)Székesfehérvár-2020-06-20, Kecskemét-2020-10-31, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31, Szentes-2021-09-26
Kátai Adrienn-Püspökladány-2020-09-05
Kósa András-Győr-2020-02-23
Kövér Attila-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-08-28
Kő Dávid-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Laki István-Debrecen-2020-08-16, Püspökladány-2020-09-05
Lestye László-Szentes-2021-07-25
Liu TingHao-Debrecen-2020-08-15
Lukács András-Püspökladány-2020-06-06, Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2020-09-26
Lőrinczi Márk-Vác-2020-08-29
Magosin Márk-Vác-2020-02-23
Magyar Attila-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-07-05
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-09-26
Makó Gergely(Átvette)Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Farmos-2021-06-26
Malárcsik Gábor-Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2020-09-13
Mező András-Pécs-2020-01-25
Mező István-Nyíregyháza-2020-02-02
Mikulás Ádám-Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Szeged-2021-05-30
Minyó András-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15
Molnár Csaba-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Moschnitzka Ádám-Pécs-2020-06-28
Mucsi Gábor-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Mukus János Dávid-Farmos-2021-06-26
Mészáros Andor-Kecskemét-2021-07-18
Mészáros Gábor(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Mészáros Máté 2.-Vác-2021-08-28
Mézes Zsolt-Kecskemét-2020-01-12
Nagy András 2.-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Antal-Püspökladány-2020-02-01
Nagy Dániel-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Dániel 4.(Átvette)Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-15, Kecskemét-2020-09-26, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-07-25, Pécs-2021-09-03
Nagy Kálmán-Vác-2020-06-28
Nagy Tamás-Püspökladány-2020-02-01
Niklai Bálint-Szombathely-2020-02-09
Novák Balázs János-Vác-2020-08-29
Négyesi Dénes-Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04
Németh Bence-Szombathely-2020-02-09, Győr-2020-09-05
Németh Kristóf-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-08-23, Kaposvár-2020-08-30, Eger-2020-10-17
Németh Levente-Vác-2020-08-29
Ohr Bertold-Szombathely-2020-02-09
Orbányos Alexandra-Kaposvár-2020-02-01
Ország Gergő-Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Pajor Soma-Székesfehérvár-2020-06-20
Panák Csaba-Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27, Eger-2020-10-17, Szombathely-2021-08-01
Pataki István-Szeged-2021-05-30
Pauler Levente-Nyíregyháza-2020-02-02
Peczár Edina-Miskolc-2020-02-16
Peczár Norbert(Átvette)Miskolc-2020-02-16, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Peszlen Zoltán-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Pogácsás Norbert-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17
Poroszkai László-Miskolc-2020-03-08, Debrecen-2020-08-15
Puha András-Nyíregyháza-2020-09-26
Puha Máté-Nyíregyháza-2020-09-26
Putoczki Márk-Győr-2020-01-19
Rapi Ferenc-Püspökladány-2020-02-01, Debrecen-2020-07-12
Rapi Ferenc Kadocsa-Püspökladány-2020-08-01
Restye László-Székesfehérvár-2020-08-20, Debrecen-2021-05-29, Szeged-2021-05-30, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Rokolya Norbert-Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-08-29
Rozbora Ádám-Kecskemét-2021-07-18
Rácz Bernadett-Nyíregyháza-2021-06-27
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31
Rémiás Dávid-Debrecen-2020-01-26
Révész Róbert-Győr-2021-08-15
Sallai Gábor(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03, Szentes-2021-09-26
Schreindorfer Károly-Pécs-2020-06-28, Kaposvár-2020-08-30
Schróth Dániel-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27
Schveigel Krisztián-Kaposvár-2020-08-30
Simon István-Szombathely-2020-08-23
Simon Mihály-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2021-05-29
Simon Richárd(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-07-05, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Simon Ábel András-Szombathely-2020-08-23
Sipos Attila-Debrecen-2020-01-26
Sipos Béla-Debrecen-2020-01-26
Sipos József-Debrecen-2020-01-26
Somogyi Gábor-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2021-09-11
Somogyi Norbert-Miskolc-2020-02-01
Sors Tamás-Vác-2021-07-31
Staberecz Vilmos-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Püspökladány-2020-01-25, Pécs-2020-01-25, Miskolc-2020-02-16, Vác-2020-09-20, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31, Balassagyarmat-2020-11-07
Stverteczky Dávid-Vác-2021-06-26
Szabó András-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-29, Kecskemét-2020-03-08, Debrecen-2020-07-12
Szabó Balázs-Szeged-2021-08-12
Szabó Benjámin-Kecskemét-2020-01-12
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2021-07-24
Szabó Milán-Vác-2021-06-26
Szabó Márk-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Vác-2020-08-29
Szabó Máté-Szeged-2021-07-24
Szabó Máté 3.-Szeged-2021-06-26
Szabó Péter 2.-Eger-2020-10-17
Szabó Richárd-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Szabó Zsolt-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-08-29
Szajcz Zoltán-Debrecen-2021-05-29, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-06-27, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31
Szalánszki Dávid-Balassagyarmat-2020-08-21
Szarvas Attila(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Vác-2021-07-31, Szentes-2021-09-26
Szatmári Bálint-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-08-20
Szekeres Ábel-Pécs-2021-07-04, Kaposvár-2021-08-08
Szente Szilárd-Szeged-2020-09-11
Szilner Barnabás-Vác-2020-07-19
Szilágyi Csaba-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szentes-2021-09-26
Szirbusz Mihály-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Szlifka Balázs-Miskolc-2021-09-25
Szondi Szabolcs-Székesfehérvár-2020-06-20
Szádvári László-Szeged-2020-10-16
Szécsi Ármin-Farmos-2021-08-08
Székely Szilárd-Pécs-2021-05-09, Kaposvár-2021-06-13
Tamás Balázs-Győr-2020-01-19
Tihor Miklós-Vác-2021-07-31
Tyukodi János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-06-06, Balassagyarmat-2020-08-21
Tálos Gábor Imre(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Szombathely-2020-08-23, Eger-2020-10-17
Tóth Balázs-Győr-2020-02-23
Tóth Dávid-Szombathely-2020-02-09
Tóth Gábor-Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Kecskemét-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31
Tóth István-Vác-2021-06-26
Tóth János-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Tóth Árpád-Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-09-12
Tóthné Hella Zsaklin-Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-09-19
Vakarcs Fanni-Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Vakarcs József-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga Dániel-Szombathely-2020-02-09
Varga István(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga István 2.(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Varga János-Szeged-2020-10-02
Varga Krisztián 2.(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31, Farmos-2021-08-08, Szentes-2021-09-26
Varga Norbert-Vác-2021-07-31
Vasvári István-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Vecseri Mark-Szentes-2021-06-13, Szeged-2021-08-07, Kecskemét-2021-08-15
Velvárt László-Püspökladány-2020-08-01, Szeged-2021-05-30
Veszelovszky Attila-Szeged-2020-10-29
Viola Zoltán-Vác-2020-08-29
Viszlói Tamás-Eger-2020-10-17
Viszlói Áron-Eger-2020-10-17
Vogel Patrik(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Debrecen-2020-10-31, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Vári Gergő-Székesfehérvár-2020-08-20
Várnai Péter(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08, Pécs-2021-09-03
Véber Richárd-Pécs-2020-06-28
Véber Roland-Pécs-2020-07-24
Weiner Zoltán-Kecskemét-2020-01-12
Wolf Richárd-Vác-2021-06-26
Zdenyák Dávid-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Zieger Bálint-Kecskemét-2020-01-12
Zimán László-Szeged-2020-08-09, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-08-15
kazi péter-Kaposvár-2021-08-08
Ádám Levente(Átvette)Debrecen-2020-08-15, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Kecskemét-2020-09-26, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Ágoston Bálint-Vác-2021-08-15
Évinger Ferenc-Vác-2020-02-23
Ócsai László(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-08-29
Ürmös Dániel-Szeged-2020-09-11, Vác-2021-07-31, Debrecen-2021-08-14
Üst Gergő-Kaposvár-2020-02-01
Üst Norbert-Kaposvár-2020-02-01

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32
Utolsó frissítés: 2022. november 29. 02:30:38
Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2022
1680 Budapest, Pf. 4 | E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.