XXI. Alanori Olimpia - A hatodik kategória eredményeiAz alábbi táblázat a 2004. június 16-án lefuttatott XXI. Ghallai Olimpia Játékok "tökéletesek"
(hatodik) kategóriájának eredménylistáját tartalmazza. A verseny szabályos
lefolytatásáért Alanor fõ-játékmestere, Krapixlon Authir személyesen vállalja
a felelõsséget.
1. Plantagó Lanselot (21) 60. Fürge Gyopi (12)
2. Herkules (21) 61. Gilette (12)
3. Wiftohi el Dohren (21) 62. DéMóni (12)
4. Neon Ultra (21) 63. Sharg, a Raepa (12)
5. Ved-Smillon (18) 64. Thráin (12)
6. Dragon Fia,Ramadan (18) 65. Slave (12)
7. Fürge Calver (18) 66. Moloch (12)
8. Tyr Rigel (18) 67. Söröskorsó Artur (12)
9. Re-U.M.A. (18) 68. Issus Banth ( 9)
10. Ravasack (18) 69. Gipsz Jakab ( 9)
11. Noémi (18) 70. Epameinóndasz ( 9)
12. Salamon (18) 71. Atamo-Tua-Kétáj ( 9)
13. Spirit O'Forest (18) 72. Döngölô ( 9)
14. Káoszbajnok (18) 73. Enrico Caravadallo ( 9)
15. Nátha (15) 74. Higany Hugó ( 9)
16. Fafejű a Tudós (15) 75. Hathor ( 9)
17. Sir Bedzsik (15) 76. Dolores ( 9)
18. Kyra (15) 77. Raimund ( 9)
19. Babsaláta (15) 78. Buldózer ( 9)
20. Hegyek Királya (15) 79. High Density ( 9)
21. Lord Raver (15) 80. Vivienn Courtney ( 9)
22. Xantia Morphilia (15) 81. Mr. H.A.I.R. ( 9)
23. Analotha (15) 82. Brutalitisz ( 9)
24. Sir Werzuio Muerte (15) 83. Kildar lossagor ( 9)
25. Czuccbanma-That (15) 84. Thymus ( 9)
26. Valéra (15) 85. Spirit Robber-to ( 9)
27. Emella a Bombázó (15) 86. Veridiel Kerithron ( 9)
28. Chitarel (15) 87. Acinonyx Jubatus ( 9)
29. Pumuk-Lee (15) 88. Trog A. Lien ( 9)
30. Bátor Botond (15) 89. Tilia ( 9)
31. Balfasz (15) 90. Morphius ( 6)
32. Esgalcam (15) 91. Sauron Junior ( 6)
33. Con Barde (15) 92. Aranysárkány ( 6)
34. Leinád (15) 93. Draftel ( 6)
35. Arbedark (15) 94. Médzsik Hórsz ( 6)
36. Yveraana (15) 95. Nagy Tharr-Isznya ( 6)
37. Gobó Munfann (15) 96. Huncut Karwendel ( 6)
38. Caladan (15) 97. Shaolin ( 6)
39. Gunymák anyó (12) 98. Sneki ( 6)
40. Drofo (12) 99. Quek Der-Gar ( 6)
41. Xsaschelraise-Xinx (12) 100. Pusztító ( 6)
42. Reno Rainess (12) 101. Vidámhalál ( 6)
43. After Hut (12) 102. Bíborszem ( 3)
44. Borzas Ĺmlin (12) 103. Fogalmazásgátló ( 3)
45. Gort Grán (12)
46. Xantorpextyn Xorxy (12)
47. Aad-Shaar Asyn (12)
48. Aranyesô (12)
49. Acid Burn (12)
50. Biton (12)
51. Alex Despronder (12)
52. Tom the Archmage (12)
53. Storm Master (12)
54. Suttogó Penge (12)
55. Dr. Dragon (12)
56. Szeli'D Kígyószisz (12)
57. Awful Storm (12)
58. Tankcsapda (12)
59. Roham Bee Lee (12)
Létrehozás: 2004. június 19. 21:37:15 | Utolsó frissítés: 2015. május 20. 10:44:21 | Nyomtatási forma |
|